5 Najbardziej Oczekiwanych Nadchodzących Filmów 2021 Roku

Rok 2021 rozpoczyna się od nowa. Wszyscy są podekscytowani i pozytywnie nastawieni do tego, co przyniesie ten rok. Chociaż poprzedni rok spowodował spustoszenie w życiu milionów ludzi na całym świecie, ten rok dla wielu zapowiada się obiecująco. Większość firm i instytucji jest teraz otwarta, a jednym z nich jest przemysł filmowy. Oczekuje się, że widzowie będą gromadzić się w kinach na całym świecie. Zgodnie z protokołem zdrowotnym przeciwko COVID-19, tylko 25% kinomanów będzie miało pozwolenie na pierwsze dwa tygodnie wyświetlania filmu.

Bez względu na płeć wśród dorosłych najpopularniejsze gatunki wśród miłośników kina to akcja, przygoda, komedia i thriller / kryminał (statista.com). Spodziewamy się więc, że filmy z 2021 roku będą kolażem różnych gatunków do wyboru.

Poniżej znajduje się lista pięciu najlepszych nadchodzących filmów, na które warto czekać.

Film nr 1 – Raya i ostatni smok

Ten nadchodzący film Walt Disney Pictures jest z pewnością strzałem w dziesiątkę wśród widzów młodych i starszych. Jak większość filmów animowanych Disneya, jest to film fantasy pełen przygód i bohaterstwa w kolorowej i magicznej scenerii. Tło muzyczne dodaje fabule lub historii więcej emocji.

Krótkie tło

Akcja rozgrywa się w krainie zwanej Kumandra, w której w spokoju żyją smoki i ludzie. Jednak pokój został zachwiany przez złe smoki o imieniu Druun, które wróciły
zniszcz ziemię wraz z jej mieszkańcami.

Raya, nieustraszona wojowniczka księżniczka, postanowiła znaleźć i raz na zawsze zakończyć złe czyny Druuna.

Postacie z

Obsada filmu jest prowadzona przez Kelly Marie Tran jako Raya. Rolę Sisu, wodnego smoka, który może zmienić się w człowieka, pełni Awkwarfina.

Raya and the Last Dragon wyreżyserują Don Hall i Carlos Lopez Estrada, które pojawią się w kinach 5 marca 2021 roku (en.m.wikipedia.org)

Film nr 2 – Nie ma czasu na śmierć

Kto nie zna filmów o Jamesie Bondzie. Myślę, że prawie każdy widział choć raz ten inspirowany szpiegiem, pełen akcji film, który od lat cieszy się popularnością na całym świecie.

To drugie miejsce jako najbardziej oczekiwany film, szczególnie dla tych, którzy chcą zobaczyć jakieś akcje i przygody pośród żałosnych i wydają się po prostu zabijać czas w swoich domach.

Krótkie tło

Ten film o Jamesie Bondzie opowiada o uprowadzeniu naukowca Valdo Obrucheva i zaginięciu. James Bond, już na emeryturze, został poproszony o pomoc w znalezieniu Obrucheva. Poszukiwania nie były łatwe dla Bonda, ponieważ ma do czynienia z inteligentnym antagonistą, który może zagrozić życiu wielu.

Postacie z

James Bond jest grany przez Daniela Craiga, Davida Dencika jako Valdo Obrucheva, Ralph Fiennes w roli wyższego oficera Bonda i kilka innych gwiazd w filmie. Wyreżyserował Cary Joji Fukunaga. Wydanie planowane jest na 8 października 2021 r. (Enm.wikipedia.org).

Film # 3 – Nomadland

Ten inspirujący dramat oparty jest na literaturze faktu napisanej przez Jessicę Bruder, która wygrała zeszłoroczny Festiwal Filmowy w Wenecji. Drama na podstawie raportu opublikowanego w Internecie ma w latach 1995-2021 udział w rynku o 15. 52%. (the-numbers.com). Więc dobrze, że ten dramat jest bardzo wyczekiwany w tym roku, 2021.

Tło fabularne

Film kręci się wokół Fern, nomady, która straciła pracę i została zmuszona do zamieszkania w furgonetce po sprzedaży tego, co miała. Jej życie jest pełne walki z innymi nomadami, ponieważ trudno im żyć bez stabilności.

Postacie z

W filmie występują Frances McDormand jako Fern, David Strathairn jako David oraz inna obsada aktorów i aktorek.

Premiera filmu zaplanowana jest na 19 lutego 2021 roku.

Film # 4 – Ciche miejsce część II

Ten thriller / horror jest kontynuacją filmu o tym samym tytule. Ponieważ ten gatunek filmowy cieszy się dużą popularnością wśród entuzjastów kina, jest to wysoce zalecane.

Film kręci się wokół rodziny przeżywającej przerażające wydarzenia w domu, rodzina na czele której stoi rodzic, próbująca przetrwać czyhający wśród nich lęk.

Film w roli głównej, Emily Blunt wcielająca się w postać głowy rodziny walczącej w ciszy ze złowrogimi stworzeniami.

Ten film trafi do kin 23 kwietnia 2021 roku.

Film # 5 – Misja: Niemożliwe 7

Ten film jest jednym z serii filmów Mission Impossible, które zostały okrzyknięte „16. najbardziej dochodowym serialem wszechczasów” (en.m.wikipedia.com). Więc warto czekać.

Seria filmów jest zawsze pełna akcji, przygód i dramatów, w których główną postacią Ethana Hunta jest Tom Cruise.

Tło fabularne

Jak zwykle Tom Cruise nigdy nie rozczaruje swoich wielkich fanów. Wiele scen walki, bicie serca wybryki, akrobacje i pościgi samochodowe zahipnotyzują publiczność.

Film ma ukazać się 19 listopada 2020 roku w Twoich ulubionych kinach.

Filmy zostaną również pokazane w Cinema City we wszystkich jego kinach w Europie.

Category: Kino