Multikino Cennik

Ta strona nie jest powiązana z Multikino

Polska, formalnie zwana „Rzeczpospolitą Polską”, jest krajem położonym w Europie Środkowej. Nazywany jest 9. największym krajem w Europie, a także najbardziej religijnym krajem w tej części świata. To może być powód, dla którego mamy świętego w osobie papieża Jana II, który akurat był. Poleruj siebie. Marie Curie, słynna naukowiec, również pochodziła z Polski.

Oprócz tych ciekawych ludzi, którzy pochodzą z Polski, kraj ten jest również obdarzony pięknymi miastami i malowniczymi zamkami. Ma również największy zamek na świecie. Jeśli interesujesz się biżuterią, może Cię zainteresować fakt, że Polska jest największym eksporterem bursztynu. Polska branża turystyczna przeżywa rozkwit, a 21,4 miliona gości przyjechało do kraju w 2019 roku na podstawie raportu statystycznego. Turyści cieszą się nie tylko samym krajem, ale także innymi udogodnieniami, które się z nim wiążą, takimi jak kina czy kina, do których w każdej chwili można łatwo dotrzeć.

Poniżej przedstawiamy szacunkowe ceny biletów do Multikino.

WIEKCENA

MULTIPONIEDZIAŁKI

Bilety16,00zł
Oscar14,90zł

MEGAŚRODY

Specjalnej Cenie15,90zł

BUENO CZWARTKI

2D LUB 3D

Bilety12,00zł

KARTA RODZINA DO KINA

KARCIE RODZINA DO KINA5,00zł

M!KARTA

M!Karta kosztuje 14,90 zł i jest to opłata jednorazowa na cały rok. Z M!Kartą uczniowie i studenci płacą za każdy bilet od poniedziałku do czwartku jedynie 14,90 zł! Ale to nie wszystko! Jeśli wybierzesz płatność BLIKiem, masz okazję kupić bilet za 14,90 także w weekendy!14,90zł

Aby znaleźć Multikino blisko Ciebie, odwiedź ich oficjalną stronę internetową.

Historia Multikina

Jeśli jesteś gościem w Polsce, możesz zaplanować oglądanie filmów w Multikinie, drugiej co do wielkości sieci multipleksów w kraju. Działalność Multikina rozpoczęła się w 1995 roku, a pierwszy multipleks został otwarty w Poznaniu, gdzie obecnie się znajduje.

Funkcje i wyposażenie Multikina

Zasadniczo, podobnie jak w przypadku innych kin, celem Multikina jest zapewnienie czystej rozrywki swoim pasażerom i gościom. Znajdują się w nim hity kinowe, sport na żywo i premiera baletu z udziałem samych celebrytów. Multikino to także maratony i koncerty filmowe. Ma również spektakle baletowe prezentujące kulturę (pitchbook.com). Aby dodać do tego wachlarza wspaniałych funkcji, Multikino jest dumne ze swojego audytorium, które może pomieścić 777 widzów jednocześnie, uzupełniając najnowocześniejszy projektor cyfrowy i system audio Martin. Szczyci się także największym cyfrowym ekranem projekcyjnym z Europy.

Multikino obsługuje 231 ekranów w 28 miejscach w całej Polsce (pitchbox.com). Jeśli chodzi o bilety do kina, średnia cena w latach 2010-2018 to 18,81 euro. Od maja 2019 Multikino było najtańsze w stosunku do ceny minimalnej (statista.com). Multikino znajduje się w Warszawie.

Z pandemią wciąż trwającą. Źródłem informacji o ponownym otwarciu kin Multikina były newslettery (statista.com) według badania, w którym wzięło udział 45% Polaków.

Dlaczego ludzie oglądają filmy w Multikinie

Jest kilka powodów, dla których widzowie oglądają filmy w Multikinie. Jednym z powodów jest to, że kina Miltikino są strategicznie zlokalizowane w dużych miastach, dzięki czemu są łatwo dostępne i łatwo dostępne. Na przykład, nawet jeśli jesteś poza miastem i dojeżdżasz do pracy ze swojego miejsca, kino Multikino jest bardzo dobrze znane, więc możesz je łatwo znaleźć. Innym powodem jest to, że kina są zwykle zlokalizowane w centrum handlowym, dzięki czemu wszystkie rzeczy, których potrzebujesz i chcesz kupić, są w zasięgu ręki, ponieważ kina zwykle znajdują się w centrum handlowym.

Badanie wykazało, że widzowie pójdą do kina po ponownym otwarciu kin. Wśród respondentów 85% chce oglądać filmy z okresem dwóch miesięcy od otwarcia kin dla publiczności (statista.com). Pokazuje to, że ludzie chcą wyjść na zewnątrz po miesiącach przebywania w domach. Chociaż ludzie mogą oglądać filmy na smartfonach i laptopach, jeszcze bardziej ekscytujące jest oglądanie filmów na większym ekranie, na przykład w kinach Multikino. Poza relaksującą atmosferą atmosfera teatru wydaje się potęgować emocje towarzyszące oglądanemu filmowi. Więc to uczucie sprawia, że ​​ktoś jest bardziej podekscytowany.

Innym powodem, dla którego warto wybrać się do Multikina, jest to, że jest ono ogromne i obszerne, więc kino może wybrać odpowiednie miejsce do oglądania. Przekąski i napoje sprzedawane są poza kinem, można też zdecydować się na wniesienie jedzenia do kina, co zwykle ma miejsce wśród dzieci.

Cena biletu jest również tania i przystępna dla każdego. W listopadzie 2019 roku pojawiła się informacja, że ​​Multikino obniży cenę biletu do kina do 14,90 zł, czyli 3,91 dolara (celluloidjunkie.com). Multikino oferuje również szereg specjalnych przysmaków dla rodzin, combo i nie tylko w poniedziałki i środy.

Wreszcie, możliwym powodem jest to, że kinomani chcą się odprężyć i odświeżyć poza zaciszem swoich domów, aby uzyskać inną atmosferę spotykającą się z członkami rodziny.

W obliczu pandemii wciąż na wolności polski rząd musi jeszcze upewnić się, że bezpieczeństwo kinomanów jest zapewnione. Oznacza to, że należy zachować tylko połowę pojemności ekranu i wprowadzić obowiązkowe noszenie masek wśród widzów. Zdecydowanie zaleca się również zabranie środków dezynfekujących, takich jak alkohol, kiedy idziesz do kina.