5 Najlepszych Filmów Romantycznych Do Obejrzenia W Walentynki

W typowym filmie romantycznym kochankowie wydają się być młodzi, sympatyczni i pozornie przeznaczeni dla siebie nawzajem, ale są oddzieleni od siebie przez pewne skomplikowane okoliczności (np. Różnice klasowe, ingerencja rodziców, poprzednia dziewczyna lub chłopak), dopóki nie pokonają wszystkich przeszkód w końcu są zjednoczeni. Szczęśliwe zakończenie w bajkowym stylu to typowa cecha filmu romantycznego. Naukowcy uważają, że wpływ filmów romantycznych zaszczepia wypaczone poczucie „doskonałych” relacji w społeczeństwie i zapewnia nierealistyczne oczekiwania co do romansu.

Walentynki to wspaniały dzień na przytulanie się i oglądanie filmu o miłości. W rzeczywistości nakręcili film zatytułowany Walentynki, ale był to po prostu zdzierstwo miłości. Przy tak wielu głupich filmach trudno jest oddzielić dobre od po prostu więcej tego samego.

Więc wykonaliśmy dla Ciebie pracę! Oto pięć najlepszych filmów romantycznych, jakie kiedykolwiek nakręcono do obejrzenia w Walentynki. Możesz je obejrzeć w Cinema City.

Notebook

Notatnik jest kochany przez kobiety na całym świecie nie bez powodu. Allie (Rachel McAdams) jest bardzo ciepłą i sympatyczną postacią, której ściga równie czarujący Noah (Ryan Gosling). Ich historia miłosna wytrzymuje wiele testów, ale zdajemy sobie sprawę, że trwa do późnej starości.

Wspaniałe występy McAdamsa i Goslinga sprawiły, że ten film stał się bardzo popularny i wielokrotnie nagradzany. To może być tandetne, ale jest też krzepiące i autentyczne.

Najlepsza oferta

Noe: „Nie jestem niczym szczególnym; po prostu zwykły człowiek ze wspólnymi myślami, a ja prowadziłem wspólne życie. Nie ma pomników poświęconych mi i wkrótce moje imię zostanie zapomniane. Ale pod jednym względem odniosłem sukces tak wspaniały, jak każdemu, kto kiedykolwiek żył: kochałem kogoś z całego serca i duszy; i dla mnie to zawsze wystarczało ”.

Szczerze mówiąc, nawet jeśli odnotowałem to jako numer pięć na mojej liście. Za każdym razem, gdy przypominam sobie sceny, linie i argumenty z tego filmu, jestem pełen pokory i wdzięczny mojej żonie przez czternaście lat, że pomimo moich niedociągnięć stała w miejscu i sprawiała, że ​​wszystko działo się dla nas obojga. Dzięki temu mogę szczerze powiedzieć, że będę ją kochać do końca życia bez względu na wszystko.

Tytaniczny

Jeśli nigdy nie widziałeś Titanica, musisz! A jeśli tak, rozważ obejrzenie go ponownie na Walentynki. Ten klasyczny film o katastrofie romantycznej zdobył jedenaście Oscarów za znakomitą obsadę, fabułę i muzykę.

Spoiler Alert: Statek tonie i trwa to mniej więcej połowa filmu. Jednak zanim to się stanie, Jack (Leonardo DiCaprio) kradnie Rose (Kate Winslett) jej bogatemu mężowi. Titanic to łzawacz z epickim romansem skazanym na niepowodzenie.

Najlepsza oferta

Jack Dawson: „Dokąd, panienko?”

Rose Dewitt Bukater: „Do gwiazd”.

W tym filmie po prostu pokazał słynne powiedzenie
“Miłość wszystko zwycięża”. Niezależnie od Twojego statusu finansowego, cech fizycznych, a przede wszystkim percepcji życiowej.

10 rzeczy, których w Tobie nienawidzę

Why It’s Swoon-Worthy: Młody Australijczyk Heath Ledger o świeżej twarzy zmierzy się z Julią Stiles w klasycznej szekspirowskiej adaptacji z lat 90.

Najlepsza wycena:

„Nienawidzę sposobu, w jaki do mnie mówisz i sposobu, w jaki ścinasz włosy. Nienawidzę sposobu, w jaki prowadzisz mój samochód. Nienawidzę tego, kiedy się gapisz. Nienawidzę twoich wielkich głupich butów bojowych i sposobu, w jaki czytasz w moich myślach. Nienawidzę cię tak bardzo, że robi mi się niedobrze; nawet sprawia, że rymuję. Nienawidzę tego, nienawidzę tego, że zawsze masz rację. Nienawidzę tego, kiedy kłamiesz. Nienawidzę, kiedy mnie rozśmieszasz, jeszcze gorzej, gdy ty doprowadza mnie do płaczu. Nienawidzę tego, kiedy nie ma Cię w pobliżu, i faktu, że nie zadzwoniłeś. Ale przede wszystkim nienawidzę tego, że cię nie nienawidzę. Nawet blisko, nawet trochę, nawet w wszystko.” —Kat (Stiles)

Przysięga

Paige i Leo (Channing Tatum) są nowożeńcami. Niestety wypadek samochodowy powoduje, że Paige (Rachel McAdams) zapada w śpiączkę. Kiedy się budzi, nie pamięta Leo. Jej mąż próbuje wszystkiego, aby ponownie zdobyć jej serce i pokochać. Ale jeszcze gorsze ze strony Leo jest to, że pomimo dowodów, które przedstawił Paige, a także wysiłków, by ją zapamiętać, żadne z nich tak naprawdę nie miało znaczenia.

Najlepsza wycena:

„Muszę sprawić, by moja żona znów się we mnie zakochała”.

Zanim przedstawię Wam najlepszy film na mojej liście, pozwólcie, że przedstawię powód, dla którego wybrałem ten film. Po pierwsze, była to moja pierwsza randka filmowa z żoną, po drugie wiedziałem od dziś, że będzie mamą moich dzieci i spędzę z nią resztę życia. Ten film ma bolesne zakończenie, ale zapewniam cię, że cię rozwali.

Gdyby tylko

Ten film został nakręcony 14 lat temu. Moja przyjaciółka właśnie poleciła mi obejrzenie filmu o historii miłosnej Jennifer Love Hewitt. Nigdy nie myślałem, że Jennifer naprawdę zajmuje się aktorstwem, ale odkryłem, że zaczęła robić filmy od wczesnych lat 90-tych. Uważam, że ten film jest interesujący, ponieważ nigdy nie widziałem pełnego zwiastuna.

Historia jest zadziwiająca, ale pod koniec filmu zrozumiesz pełne przesłanie. Ten film pokazuje, jak powinniśmy cenić rzeczy, które mieliśmy, żyjąc na tym świecie. Wiele razy płakałem, oglądając ten film. Powiedział Samancie o wszystkich tych rzeczach, o których nigdy nie wspomniał przez te wszystkie lata, kiedy mieszkali razem. Zna dzień, godzinę i miejsce, w jaki sposób Samantha umrze i chce temu zapobiec, ale jest tak, jakby nie wszystko było w jego rękach. Nigdy nie powiedział Samancie, o czym śnił poprzedniej nocy, ale Samanta była zdumiona, jak zmienił się z pracoholika i niezbyt efektownego przez bardzo długi czas.

Czy kiedykolwiek ci się to przydarzyło? Że widzisz sen, a potem nagle wszystko dookoła dzieje się tak, jak we śnie! To nie jest uczucie deja vu. To się naprawdę dzieje! Czuje się trochę przygnębiona, ale jakoś podchodzi i zaczyna dzień.

Dzień mija… Ona idzie do jego biura, kiedy on jest na spotkaniu i kończy się zamieszaniem… Zapomina, że ​​jest to dzień jej ukończenia szkoły, po tym, jak przypomina mu od ponad miesiąca… Krótko mówiąc, kończą się tym, że mają naprawdę zły dzień i pod koniec, walczą … naprawdę zła walka … są bliscy zerwania, kiedy Sam spotyka się z wypadkiem i umiera … Ian rusza za nią i próbuje wszystkiego, by ją uratować, ale nie może !

I wtedy się budzi… na swój alarm… i znalezienie swojej dziewczyny obok siebie przeraża go piekielnie. Wtedy zdaje sobie sprawę, że to wszystko było snem, ale wydawało się takie realne! To go przeraża… ponieważ teraz wie, ile znaczy dla niego jego dziewczyna i jakie życie miałby bez niej… i to go przeraża!

Mówi jej, że wystartuje i powinni spędzić razem dzień. Jest trochę zaskoczona jego nagłą zmianą temperamentu i przez resztę dnia pyta go „Co się stało? Dlaczego panikujesz? ”

W miarę upływu dnia wszystko, co wydarzyło się w jego śnie, dzieje się naprawdę, a każdy inny sygnał potwierdza jego przekonanie, że wszystko, co wydarzyło się we śnie, wydarzy się ponownie !! W ciągu dnia obserwujemy ogromną przemianę człowieka. Bardzo się o nią troszczy… Kocha ją tak bardzo i tym razem okazuje to… okazuje to, robiąc rzeczy, których zawsze pragnęła i doceniała… Boi się, naprawdę się boi, a kiedy go pyta, może nie powiedzieć dlaczego! Po prostu nie może jej powiedzieć, że boi się, że ona dzisiaj umrze.

Gdy film się skończy, cały sen powtórzyłby się w prawdziwym życiu, ale z niewielkimi zmianami !!!

W filmie najbardziej podobał mi się sposób pokazania wszystkich sekwencji. Są tak dobrze zsynchronizowane, że nawet przez sekundę nie czujesz się zagubiony. Film sprawia, że ​​jesteś uzależniony przez cały czas. W rzeczywistości, przez cały film masz nadzieję i modlisz się po cichu, aby najgorsze się nie wydarzyło!

Są filmy, które oglądasz i zapominasz, a są też takie, które zostawiają ślady w naszych umysłach. Ten należy do tej drugiej kategorii. To
sprawiło, że pomyślałem, że życie jest naprawdę wieczne. Każda sekunda, każda minuta jest tak nieprzewidywalna… Planujemy tak, jakbyśmy mieli żyć wiecznie, a jednak zapominamy o życiu w chwili, której być może nigdy nie będziemy mieć.

Wniosek: element zaskoczenia będzie cię naprawdę prześladował do końca życia. Równie dobrze mógłbyś jak najlepiej wykorzystać czas spędzony z bliskimi, ponieważ nigdy nie będziesz wiedział, co może ci dać życie.

Category: Kino