6 Najważniejszych Powodów, Dla Których Warto Obejrzeć Wonder Woman 1984

To było dawno spóźnione, ale sequel jest już dostępny! Wonder Woman 1984 jest teraz przesyłana strumieniowo na całym świecie i zdecydowanie jest to zadziwiający, ekscytujący i niesamowity film. Możemy to obejrzeć w Cinema City i Helios. Tylko krótka historia o Wonder Woman, pierwszym filmie, który mieliśmy, to rok 1974.

Jest to amerykański film oparty na postaci DC Comics. Idąc dalej, Gal Gadot wcielił się w rolę Wonder Woman w 2017 roku. I tak zaczęła się saga. Stało się szeroko popularne na całym świecie, w którym kobieta może naprawdę być liderem i wzorem do naśladowania. Społeczeństwo, jakie wszyscy znamy dzisiaj, pokazało ogromną nierówność między kobietami i pośród wielu innych rzeczy, których jesteśmy świadkami każdego dnia. Jest to również aktualny film, w którym nasza obecna sytuacja może naprawdę podnieść morale i determinację każdej kobiety na całym świecie. Oto kilka powodów, dla których powinniśmy obejrzeć ten film.

Przytłaczająca reakcja zarówno krytyków, jak i widzów z pewnością sprawi, że ten film ponownie stanie się hitem. Przy dobrej pozytywnej opinii obu stron z pewnością nie będzie to strata ciężko zarobionych pieniędzy.

Sceny walki, zaczynając od dołu, aż do głównego bohatera, odznaczały się wzorowym oddaniem i ciężką pracą, aby film był bardzo realistyczny.

Młodzi ludzie ośmielają serca i umysły, że w bardzo młodym wieku odwaga, wytrwałość i chęć pomocy innym są w nas wrodzone i że jesteśmy gotowi poświęcić nasze szczęście dla dobra ludzi.

Zanim została Wonder Woman (Gal Gadot), była Dianą, księżniczką Amazonek, wyszkoloną na niepokonanego wojownika. Wychowana na rajskiej wyspie, Diana spotyka amerykańskiego pilota, który opowiada jej o ogromnym konflikcie szalejącym w świecie zewnętrznym. Przekonana, że ​​może powstrzymać zagrożenie, Diana po raz pierwszy opuszcza swój dom. Walcząc u boku mężczyzn w wojnie, która ma zakończyć wszystkie wojny, w końcu odkrywa swoje pełne moce i prawdziwe przeznaczenie. Postanowiła wejść na świat, by walczyć z równością.

Jej główny punkt łamie nasze zbiorowe serca, gdy dochodzimy do tego uświadomienia sobie. Nawet biorąc pod uwagę naszą okropną niezdolność do władania siłą Wonder Woman, ona daje przykład, do którego my, ludzie, możemy naśladować. Jako wzór do naśladowania prowadzi nas na skraj tego, co jest możliwe, nawet gdy wychodzi poza to i zostawia nas wszystkich w tyle.

Wonder Woman rzuca dziś wyzwanie każdej kobiecie, że może być kimś więcej niż kobiety kiedykolwiek uważały za możliwe. Dla mnie jako pisarza dostarczyło to innej perspektywy.

Jak wszyscy wiemy, kobiety każdego dnia spotykają się z niesprawiedliwością społeczną na całym świecie. Kobiety płaczą w niemal rozdzierającej dusze żałobie, ponieważ chociaż możemy naśladować jej postawę i ducha, jest ona po części boginią, a my nie jesteśmy. Jako (fizycznie) słabsza płeć, kobietom brakuje siły, by poprzeć nawet nasze najpotężniejsze przekonania i nieugięte słowa. Bez względu na to, ile przekonania kobiety mogą mieć dla sprawy, dla ludzkości, nigdy nie możemy podnieść czołgu nad naszymi głowami i rzucić nim w Aresa, boga wojny.

Pod koniec filmu Diana oświadcza, że ​​tylko miłość może uratować świat. Ludzie mogą mieć destrukcyjne, zazdrosne, pełne nienawiści skłonności – ale są też zdolni do wielkiej miłości. Diana zdaje sobie sprawę, że nie może dokonać takiego wyboru dla ludzkości; zamiast tego każda osoba musi zdecydować się wierzyć w siłę miłości i dać innym przestrzeń do dokonania tego samego wyboru.

Ten punkt przypomina mi moją pracę w dziedzinie przemocy domowej. Zbyt często inni, którzy myślą, że pomagają, próbują odebrać ofiarom wybór. Próbując ich chronić, staramy się powstrzymać ludzi przed wyborem czegoś, co uważamy za głupie i destrukcyjne (np. Przebywanie z partnerem, „spanie w pobliżu” lub radzenie sobie z alkoholem). Jednak ofiary muszą mieć możliwość dokonywania własnych wyborów. Jeśli odbieramy osobie, która przeżyła przemoc, wybór, nie jesteśmy lepsi od jej sprawcy (którego znakiem firmowym jest odebranie władzy i możliwości wyboru).

Prawda w tym micie jest taka, że ​​musimy sami wybrać miłość, ale nie możemy kontrolować wyborów innych. Uczenie się tylko miłości może uratować świat, oznacza, że ​​musimy kochać innych na tyle, aby pozwolić sobie na moc wyboru i mieć nadzieję, że w końcu też wybiorą miłość.

Wniosek:

w trwających wymiarach naszego życia naprawdę brakuje nam boskiej kobiecości. To tylko dało nam więcej nadziei, że odporność i poświęcenie mogą naprawdę coś zmienić nawet w naszych trudnych czasach.

Category: Kino