Bracia Przyrodni – Film Komediowy W Najlepszym Wydaniu

Każdy z nas ma do opowiedzenia wyjątkową historię. Ale jedno jest pewne: chcemy posłuchać zabawnej historii, która sprawi, że poczujemy się lekko i trochę zrelaksowani. Zdarza się też, że wielu z nas chce oglądać filmy, które są zabawne i przezabawne. Czemu? Może dlatego, że nadal trzymamy się starego powiedzenia, że ​​„śmiech jest najlepszym lekarstwem”.

Filmy komediowe są niezmiennie jednym z najczęściej wybieranych przez wielu entuzjastów kina, zarówno starych, jak i młodych. W raporcie z ankiety ze źródła internetowego wynika, że ​​najpopularniejszym gatunkiem filmowym wśród dorosłych w Stanach Zjednoczonych od grudnia 2018 r. Jest komedia (statista.com).

Ponadto, na podstawie tego badania, film komediowy był wybierany przez 91% respondentek, a głosowało na niego 90% respondentów płci męskiej. Dramat zajął drugie miejsce wśród dorosłych respondentów.

Ten wynik ankiety pokazuje również, że niezależnie od płci naprawdę chcemy się czasem śmiać i być szczęśliwi. Wspiera również to stare powiedzenie, które nadal utrzymujemy.

Gorąco polecany i wciąż wyświetlany jest film „Bracia przyrodni”. Zostało to okrzyknięte „największą komedią filmową ostatniej dekady”, jak twierdzi źródło internetowe (thedailybeast.com).

Obsada postaci

Will Ferrell wciela się w 39-letnią Brennan Huff, a John C. Reilly w roli Dale’a Dobacka, 40-letniego singla, który mieszka ze swoimi niezamężnymi rodzicami.

Historia

Fabuła obraca się wokół tych dwóch samotnych mężczyzn w średnim wieku, którzy nadal mieszkają pod jednym dachem z rodzicami.

Sytuacja wywołuje śmiech, ponieważ jest sprzeczna z rzeczywistością bycia dorosłymi, ale wciąż trzymają się swoich rodziców.

Dialogi między tymi dwoma mężczyznami były typowe dla trywialności, rzucając słowami, które nie są typowe dla dojrzałych dorosłych. Są zabawne i zabawne.

Pierwszą scenę otwiera typowe nachos ćpunów, który w przenośni symbolizuje dzisiejszy styl życia wielu młodych i mniej młodych ludzi.

Jest wiele przyjemnych scen, które widzowie mogą uświadomić sobie, co historia próbuje przekazać swojej publiczności pośród antagonizmu i wrogości narastających między dwoma przyrodnimi braćmi.
po ślubie rodziców. Małżeństwo znajduje ich bez żadnego wyboru, ale żyją razem jako jedna rodzina.

Piosenka z filmu (Sweet Child of Mine) uzupełnia historię jako film rodzinny i komediowy.

Film wyreżyserował Adam McKay, który również był współautorem filmu.

Wyciągnięta lekcja

Oprócz dostarczania radości i śmiechu widzom, film w ironiczny sposób wyraża odrobinę rzeczywistości. To rzadkie, że mężczyźni w średnim wieku nadal żyją ze swoimi patentami, ale to się dzieje. Poza tym zmiany są nieuniknione. Na przykład małżeństwo samotnych rodziców Brennan i Dale zmusiło ich do przystosowania się do zmian i sytuacji, na które nie mają wpływu.

To uczy nas, abyśmy byli odporni i dostosowywani do zmian w naszym życiu, gdy nadejdą. Musimy otwarcie stawić czoła rzeczywistości.

Przyrodni bracia nadal pojawiają się w Twoich ulubionych kinach. Będąc na Węgrzech, w Polsce, Czechach, zajrzyj do tych kin: Cinema City. W ramach Cinema City istnieje kilka kin, które są zlokalizowane w Europie Wschodniej i Środkowej, zgodnie z publikacją online (miasto kina).

Jest to największy właściciel multipleksu w eatern i Europie Zachodniej, a także w Izraelu, jak podano w artykule internetowym (miasto kina).

Wroclavia Kino to kolejny dom kinowy, w którym można oglądać Step Brothers będąc w środkowej i zjadanej Europie.

Wroclavia Kino oferuje kino IMaX i wygodę oglądania.

Wreszcie, skorzystajmy z szansy obejrzenia Step Brothers, która wciąż jest pokazywana w kinach w pobliżu. Dowiedzmy się, dlaczego ten film komediowy jest okrzyknięty „największym filmem komediowym”. To jest warte czasu i pieniędzy.

Category: Kino