Jakie Są Najbardziej Oczekiwane Filmy 2021 Roku?

Ograniczenia i zamieszanie poprzedniego roku skłoniły wielu filmowców do wstrzymania, odroczenia i cofnięcia pierwotnego wydania kosztownych przedsięwzięć. Wielu z nich celowało w nowe harmonogramy premiery w tym roku, 2021, z nadzieją, że w jakiś sposób wrócą do normy.

Ułożyliśmy listę filmów w odpowiednich kategoriach, które powinniśmy zobaczyć na dużym ekranie w tym roku.

Animacja

Minionki: Powstanie Gru

Miłośnicy bananów i ich ambitnie chcący być złym przywódca znajdują swoje pierwsze spotkanie, swoją pierwszą jaskinię, pierwszą broń i pierwszą misję, aby stać się tak złym, jak ktokolwiek może się dostać, nie wiedząc, że jest to komiczne na swój sposób.

Space Jam: A New Legacy

Dwadzieścia pięć lat później kolejna legenda NBA łączy siły z Królikiem Bugiem. Tym razem nie pozwolą nam na wiele z tego, co mają, ale Lebron James jest tam z dowcipnym i sprytnie sprytnym włóczęgą.

Raya i ostatni smok

To kolejna cecha Disneya 3D przedstawiająca dziewczynę i smoka oraz ich dążenie do odparcia odradzania się potworów w ich krainie, w której ludzie nie widzą wzroku. Smok w wyjątkowy sposób może przekształcić się w człowieka.

The Boss Baby: Family Business

Dzieci są teraz dorosłymi dorosłymi i każdy żyje własnym życiem. Ale nowe dziecko szefa jest w pobliżu z nowym podejściem i zdolnym podejściem do zbliżenia dzieci starego szefa.

Akcja i przygoda

Top Gun: Maverick

To znacznie dłużej trwa, ponieważ minęły 34 lata od ukazania się pierwszego, a to był prawdziwie niebieski przebój. Czy ta kontynuacja byłaby na równi? Powinien i zgodnie z wszelkimi oczekiwaniami zachowa pierwotną gwiazdę, Toma Cruise’a.

Człowiek króla

Dobro przeciwko złu na większą skalę, podsumowując to w jak najmniejszej liczbie słów. To jednak coś więcej, z pomieszaniem postaci i narodzinami pierwszej niezależnej agencji wywiadowczej.

Rejs po dżungli

To nie ma nic wspólnego z postacią Mavericka, a także jest zabawne i komiczne. Lekarz zatrudnia szypra ze swoją zrujnowaną łodzią w głąb Amazonii, aby znaleźć starożytne lecznicze drzewo, które zmieni światopogląd medycyny.

Szybcy i wściekli 9

Z prawie taką samą obsadą jak w ostatniej serii tego filmu, rzekomo prześcignie to, co zostało zrobione wcześniej. Brak detonacji i pościgów samochodowych w poprzednim roku, to taki, który sprawi, że będziesz opierał się o swoje siedzenie, gdy samochód skręca w zakręt.

Czarna Wdowa

Historia na długo przed tym, jak została jedną z Avengersów, kobieta, będąca konsekwencją tajnego życia szpiega i zamieszania w rozczłonkowanych związkach, zmaga się z siłą, która nie powstrzyma się przed niczym, by ją wyeliminować.

Tom Clancy’s Without Remorse

Bestsellerowy autor i jedna z jego najlepiej sprzedających się powieści w kinie w 2021 roku, to naprawdę znakomita sytuacja. Wściekły mężczyzna wyrusza na poszukiwanie sprawców śmierci swojej żony tylko po to, by znaleźć coś znacznie bardziej złowrogiego i wspanialszego, niż przypuszczał.

Dość miejsce 2

Długo oczekiwana kontynuacja popularnego filmu o tym samym tytule, ta kontynuacja opowiada o tej samej rodzinie, która ma ten sam dylemat, a wraz z rozwojem historii pojawiają się komplikacje. Emily Blunt prowadzi obsadę, nie mając wiele do powiedzenia, gra słów zamierzona.

Nie ma czasu na śmierć

Odejście od czynnej służby i spokojny epizod na Jamajce zostaje zakłócony, prosząc o pomoc zawodową. Prawdopodobnie ostatnia rola Daniela Craiga jako błyskotliwego tajnego agenta z prawdopodobną substytutką kobiety w przyszłości.

Komedia

Ghostbusters: Afterlife

Ponowne podsumowanie udanego filmu wcześniej, jest w istocie kontynuacją historii, która dotyczy jednego z pierwotnych członków grupy i pozostawiła spuściznę jego wnukom.

Coming 2 America

Kolejna kontynuacja wcześniej [popularnego filmu, w tym filmie jest obsada tego samego głównego aktora z takim samym zamiarem powrotu do Ameryki z inną misją: dawno zaginionym synem jednego z czołowych aktorów.

Cruella

Jej fascynacja i obsesja na punkcie dalmatyńskich gatunków psów sprawiła, że ​​zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby je zdobyć, piekło lub wysoka woda. To był pierwszy film. To jest druga i dotyczy jej wcześniejszego życia i tego, co spowodowało, że jest tym, kim jest.

Podczas gdy pandemia zamknęła wszystkie kina, w tym roku powrót filmów będzie przyjemniejszy w Cinema City. Dzięki nowemu sprzętowi i najnowocześniejszej technologii każdy z filmów będzie ekscytujący do obejrzenia w Cinema City.

Category: Kino