Siedem Najlepszych Filmów Do Obejrzenia, Które Poruszą Ci Serce

To dobra wiadomość, że teatry w wielu częściach świata są teraz otwierane nie z powodów ekonomicznych, ale dla czystej rozrywki. Widzowie odliczają dni do niepowstrzymanego przepływu emocji w kinach.

Poniżej znajduje się lista siedmiu (7) filmów, które naprawdę sprawią, że łzy płyną, a serce bije szybciej.

Film nr 1 – Judasz i czarny Mesjasz

Ten film jest oparty na prawdziwej historii lidera Black Pather Party, Freda Hamptona, który został ostatecznie zamordowany.

Akcja miała miejsce w latach sześćdziesiątych XX wieku, kiedy William O’Neal, przestępca, został przekonany przez FBI do polowania na przywódcę partii, Hamptona. Zgodnie z oczekiwaniami sceny filmowe są naprawdę pełne dramatyzmu i gorzkich realiów życia.

Obsadę prowadzi Daniel Kaluuya, który wciela się w Freda Hamptona, a William O’Neal, przestępca, gra Lakeith Stanfield. Inne postacie zagrały w filmie różne role.

Film nr 2 – Niebieski to najcieplejszy kolor

Inna historia miłosna i dramat z udziałem nastolatki, która zakochała się głęboko w starszej uczennicy, która również jest kobietą taką jak ona. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to aktualne dzisiaj, gdzie społeczeństwo wciąż trochę brakuje, jeśli chodzi o dostosowanie się do tradycyjnego społeczeństwa relacji mężczyzny i kobiety oraz współczesnej historii miłosnej między dwiema kobietami.

Film nr 3 – Najpierw zabili mojego ojca

Tło filmu rozgrywa się w Kambodży, gdzie doszło do masowych zabójstw cywilów. Kręci się wokół młodego chłopca, Loung Ung, który był zmuszony walczyć jako pięcioletni żołnierz. Ten film rozdzierający serce jest pewnym szarpnięciem łez ognia.

Film nr 4 – Kawałki kobiety

Ten nadchodzący film na 2021 rok to smutna historia matki, która straciła dziecko podczas porodu. Potem nastąpiły rozdzierające serce wydarzenia. Główną rolę wcieliła się Vanessa Kirby, która dała wspaniały występ, który uzasadniał jej rolę pogrążonej w żałobie matki (esquire.com).

Film nr 5 – Supernova

Choroba Alzheimera to wyniszczająca choroba, która może dotknąć każdego, zwłaszcza osoby starsze. Ten film opowiada o parze, która boryka się z bólem tej strasznej choroby. W filmie występują Stanley Tucci i Colin Firth.

Film nr 6 – Historia małżeńska

Relacje mają być szczęśliwe i ekscytujące. Jednak nie zawsze jest to usłane różami. Film, w którym występują Scarlett Johanssen i Adam Driver, opowiada o parze, która ma trudności z dostosowaniem się do odmiennych osobowości. Związek miłości i nienawiści kończy się zerwaniem. Ten film daje wgląd w rzeczywistość relacji, która czasami jest słodka, a czasem gorzka.

Film # 7 – Chłopiec w pasiastej piżamie

Akcja filmu rozgrywa się w dawnych nazistowskich obozach, w których zabijani są żołnierze z kaprysów. Historia i sceny rozgrywają się na oczach dwóch osób – jedna to dziecko nazistowskiego dowódcy i więzień, który był Żydem. To rozdzierająca serce historia o tym, jak traktowano ludzi w tych obozach. I jak ci młodzi ludzie to widzą gołymi oczami (marieclaire.com)

Z pewnością oglądanie tych filmów w środku pandemii da nam inną perspektywę na życie, ponieważ odczuwamy intensywne emocje, gdy je oglądamy. W każdym razie, ćwiczenie gruczołu łzowego jest zdrowe samo w sobie. Będąc w Europie, można oglądać filmy w kinach Helios lub Multikino, które można znaleźć w kilku miastach.

Category: Kino