Sześć Najlepszych (6) Nadchodzących Filmów 2021 Roku, Które Sprawią, Że Będziesz Się Głośno Śmiać

Mówią, że śmiech to najlepsze lekarstwo. I wielu ludzi tak uważa. Podczas tej pandemii wszyscy spodziewają się, że nowy film zacznie się rozkoszować wraz z otwarciem kin dla entuzjastycznych widzów. Zacznijmy dobrze rok i oglądajmy filmy, aby na maksa łaskotać Twoje śmieszne kości.

Film nr 1 – Coming 2 America

To kontynuacja serii filmów o tym samym tytule, w której występuje Eddie Murphy, prawdziwy niebieski komik.

Gdybyś obejrzał pierwszy film, nie zdziwiłbyś się, widząc, że postacie odgrywają swoje zabawne role, angażując się w animowane rozmowy, które będą rozśmieszać przez cały film.

Sama mimika Eddiego Murphy’ego to coś więcej niż odgrywanie jego roli. Nawet bez wypowiadania słów same gesty sprawią, że będziesz się śmiać do syta.

Inni aktorzy w filmie to między innymi Arsenio Hall, Jermaaine Fowler, Leslie Jones.
Film wyreżyserował Craig Brewer. Ma zostać wydany 5 marca 2021 roku.

Film nr 2 – Free Guy

Film został sklasyfikowany jako komedia akcji science fiction na podstawie informacji online (wikipedia.org), która zaangażowała się w grę wideo o nazwie Free City. W rzeczywistości jest kasjerem bankowym i nie uczestniczy w grze. W końcu dowiedział się, że był częścią gry wideo. Zrobił sobie drogę, aby zapobiec zamknięciu gry. Znajomość jego sytuacji była możliwa dzięki programistom, którzy opracowali program będący częścią gry Free City. Film ma zostać wydany 21 maja 2021 roku.

Film nr 3 – Człowiek z Toronto

Film jest komedią akcji, w której występują Kevin Hart, Woody Harelson, Kaley Cuco i Ellen Barkin.

Fabuła kręci się wokół wielkiego zabójcy z Toronto, który przypadkowo spotkał zdezorientowanego człowieka, który łatwo popełnia błędy i był przez los, który zebrał się dla motywu. Różne osobowości tych dwojga i przypadkowe zamieszanie sprawiają, że film jest bardziej zabawny i przyjemniejszy, a efekt jest poważniejszy. Premiera planowana jest na 17 września 2021 r. Film wyreżyserował Patrick Hughes.

Film nr 4 – Ochroniarz żony mordercy

To kolejny komediowy film akcji, w którym występuje kontynuacja pierwszego filmu z 2017 roku. W filmie występują znani i znakomici aktorzy, tacy jak Ryan Reynolds, Salma Hayek, Antonio Banderas i Morgan Freeman i inni. Film wyreżyserował Payrick Hughes i ma zostać wydany 20 sierpnia 2021 roku.

Wydarzenia w opowieści obracają się wokół niezachwianej przyjaźni między ochroniarzem, Michaelem Bryce’em i zabójcą Dariusem Koncaidem. Tandem kontynuuje nową podróż, chroniąc żonę Kincaida przed wszelkimi krzywdami i możliwym niebezpieczeństwem. W jaki sposób partnerstwo i wydarzenia w ich życiu sprawiają, że jest to przyjemniejsze, ponieważ element humoru i komedii jest obecny w filmie.

Film # 5 – Zola

Ten film jest połączeniem dramatu i komedii w jednym z Zolą w roli głównej. Według internetowego artykułu (wikipedia.org.), Film Zola poznał Stefani, prostytutkę za pośrednictwem Twittera w restauracji. Stefani jest kelnerką w tej restauracji, gdzie mogli się zaprzyjaźnić poprzez taniec na rurze.

Obie dziewczyny postanowiły wybrać się na wycieczkę za miasto, aby zarobić więcej pieniędzy dzięki talentowi do tańca na rurze w klubowych klubach na Florydzie.

Wydarzenia, które miały miejsce w życiu Zoli ze Stefanim i trip, sprawiły, że jej życie było trudniejsze, utknęło w szalonym towarzystwie Stefaniego i jego chłopaka.

W obsadzie występuje Taylor Paige jako Zola King, a Riley Keough wciela się w rolę Stefani. Rola Derreka jest grana przez Nicholasa Brauna z innymi drugoplanowymi aktorami odgrywającymi swoje specyficzne role w filmie. Premiera filmu zaplanowana jest na 30 czerwca 2021 roku.

Film # 6 – Wyjdź za mnie

To kolejna kombinacja komedii romantycznej, która sprawi, że poczujesz się lekki i głośno się śmiejesz.

Historia kręci się wokół rzekomo odbywającego się ślubu, ale popularna celebrytka dowiedziała się o swoim kochanku zdradzającym za jej plecami. Więc zdecydowała się poślubić nieznajomego, który wyświetlał w niej tabliczkę „Wyjdź za mnie” podczas jej koncertu.

Obsada jest prowadzona przez Jennifer Lopez jako Katalina Valdez, Owen Wilson wciela się w postać nieznajomego Charliego Gilberta. Film wyreżyserował Kat Koiro i ma zostać wydany 14 maja 2021 roku.

Ponieważ filmy trafiają na ekrany w USA, będą też pokazywane w Europie, gdzie kina Cinema City znajdują się w kilku miejscach. Wroclavia Kino również w Europie pokaże te filmy.

Category: Kino