Wonder Woman 1984 – Film, Który Trzeba Zobaczyć Dzisiaj

Oglądanie filmów to rozrywka, bez której prawie każdy nie może się obejść. Jest niezastąpiony, podobnie jak jedzenie i woda. Jest to prawdą zwłaszcza obecnie, gdy znajdujemy się w środku pandemii. Jesteśmy zmuszeni być zamknięci w czterech ścianach naszych domów. W związku z tym zwykle pozwalamy czasowi mijać, brakuje nam rzeczy do zrobienia. To najlepszy moment, aby obejrzeć nasze ulubione filmy z miską popcornu u boku.

Czy nie jest całkiem satysfakcjonujące zakończenie filmu za jednym posiedzeniem? Ale czekaj, dziś jest coś dobrego. Są miejsca na całym świecie, na które covid19 nie ma tak dużego wpływu, a urzędnicy państwowi i firmy prywatne zdecydowały się na otwarcie niektórych kin dla publiczności.

W rzeczywistości, artykuł znaleziony w Internecie donosi, że niektóre teatry w USA otworzyły się zgodnie z protokołami zdrowotnymi, takimi jak zachowanie dystansu między ludźmi. Niektóre kina zostały otwarte przy 25% miejsc siedzących, począwszy od pierwszych kolejnych tygodni (nbcnews.com 2020).

Pytanie za 65 dolarów brzmi: czy kinomani odważyliby się pójść do kina w czasach pandemii? Odpowiedź to duże TAK. W rzeczywistości raport z badania pokazuje, że 34% respondentów pójdzie do kina bez „„ jeśli ”lub„ ale ”po jego ponownym otwarciu.

Rzut oka na niektóre z najbardziej lubianych filmów w Hollywood, Wonder Woman 1984 to sprytny wybór dla miłośników akcji i fantasy.

Film jest pełen akcji i fantastyczny, a będziesz zahipnotyzowany tym, jak główna bohaterka, Diana Prince, która żyła w prostocie ze śmiertelnikami, była w stanie pokonać złoczyńców w filmie dzięki swojej supermocy, determinacji i odwadze, by ją przechytrzyć. wrogowie ukradkiem.

O głównej postaci

Lata osiemdziesiąte były idealnym miejscem dla filmu. Diana Prince, nieśmiertelna księżniczka, której rodzicami byli Hyppolita, królowa Temisciry i Zeus, monarcha bogów olimpijskich.

W tej kontynuacji Wonder Woman Diana była już przystosowana do życia w świecie śmiertelników jako taka, stała się mądrzejsza i miała więcej wiedzy o tym, jak ludzie akceptują i rozwiązują codzienne wyzwania. Była także gotowa do walki z wrogami za pomocą swojej supermocy.

Historia

Film obraca się wokół prostej fabuły, podobnie jak inne fantasy bohaterów, w których protagonista i antagoniści pokazują swoją siłę i moc, by przechytrzyć się nawzajem. Na początku historii główna bohaterka Diana Prince dołącza do wydarzenia sportowego, podczas którego spotkała wypadek i ostatecznie została wykluczona z zawodów.

Rok 1984 zobaczył Dianę jako prostą pracującą kobietę Smithsonian Institution w Waszyngtonie.Tam poznała inną postać, Barbarę Ann Minervę, która została przedstawiona jako nieśmiała, a dyskretna pracownica stała się zazdrosna o Dianę, gdy ta była w stanie przerwać napad.

Kolejne sceny sprawiły, że Diana i Barbara odkryły „Kamień Snów”, który ma moc spełnić każde życzenie każdego posiadacza. Więc obie kobiety chciały tego, czego naprawdę chciały.

Złoczyńcy w filmie, Maxwell Lorenzano, biznesmen, którego biznes jest bliski upadku, z powodzeniem dostał Dreamstone od Barbary i ostatecznie spełnił pragnienie ponownego wzbogacenia się, ale robiąc psoty ze swojego biznesu.

Barbara, której spełniono pragnienie zostania postacią podobną do geparda, stanęła po stronie Maxwella. Dreamstone, przekazując swoje moce swojemu posiadaczowi, był również w stanie zniszczyć swojego posiadacza. Maxwell stwierdził, że jego ciało zostało zniszczone i zgodził się wyrzec się swojego charakteru i chciał żyć po prostu z synem.

Ostatecznie walka rozegrała się między Dianą i Barbarą, w której Barbara ostatecznie przegrała bitwę.

Po tym, jak Diana pokonała Barbarę, powiedziała Maxowi, aby powiedział wszystkim, aby zrezygnowali ze swoich życzeń i wreszcie spotkała mężczyznę, którego ciało opętał jej zmarły kochanek. (Pobrane z en.m.wikipedia.org).

Film jest wyświetlany w dużych kinach, takich jak Cinema City i Helios. Będąc w Polsce, możesz znaleźć Helios jako największą sieć kin z najnowocześniejszą technologią w swoich filmach 3D. Oferuje również zwiedzającym pokazy specjalnie dla określonych odbiorców, takich jak kobiety, miłośniczki wydarzeń kulturalnych, częste kinomaniaki i inne (en.m.wikipedia.org).

Po kilku miesiącach przerwy spowodowanej pandemią nadszedł czas, aby wyjść ze swojej skorupy i obejrzeć swój ulubiony film w innej atmosferze.

Category: Kino